12:29, 24/07/2020

Міжнародна інтернет-спільнота «Shchedryk Alumni Club»

Нещодавно, за ініціативи випускників хору «Щедрик», була створена міжнародна інтернет-спільнота «Shchedryk Alumni Club». Це група на Facebook для випускників хору, викладачів та друзів, причетних до створення та історії колективу.

Нещодавно, за ініціативи випускників хору «Щедрик», була створена міжнародна інтернет-спільнота «Shchedryk Alumni Club».

Це група на Facebook для випускників хору, викладачів та друзів, причетних до створення та історії колективу.

На сторінці «Shchedryk Alumni Club» учасники діляться своїми незабутніми спогадами, публікують пам’ятні фото та цікаві особисті історії.

Частина випускників хору об’єдналася в онлайн проект, в рамках якого зараз працює над створенням музичного кліпу за участю 55 хористів з 12 країн світу.

У майбутніх планах артистів «Shchedryk Alumni Club» – робота над записом твору, присвяченого 50-річчю хору Щедрик, яке відзначатимуть у 2021 році.

Якщо колись у житті Вам пощастило доторкнутися до творчого життя «Щедрика» і Ви б хотіли пригадати як це – бути частиною цього колективу та отримати новий досвід, щиро запрошуємо приєднатися до міжнародної інтернет-спільноти «Shchedryk Alumni Club».

Kyiv children’s choir “Shchedryk” on UA.TV

As a team it manages to conquer the international public

Київський дитячий хор “Щедрик” на UA.TV

Як самодіяльному колективу вдається підкорювати міжнародну публіку